Revízna komisia

Revízna komisia je dozorným a kontrolným orgánom, ktorého úlohou je najmä kontrola činnosti Prezídia z hľadiska zákonnosti a súladu s predpismi SKOHMaZ a uzneseniami Konferencie členov, ako aj kontrola hospodárenia SKOHMaZ. Revízna komisia má troch členov, ktorých volí Konferencia členov na trojročné funkčné obdobie. Na čele Revíznej komisie stojí predseda, ktorého zo svojich členov volí Revízna komisia.

Súčasné zloženie Revíznej komisie

Predseda

Členovia

Ing. Daniela Lecká

Ing. Ján Pavlík

Lazaretská 13, 811 08 Bratislava

Email: urad@komoraznalcov.sk

O nás v skratke

Slovenská Komora Odhadcov Hodnoty Majetku a Znalcov je nezávislé, dobrovoľné a nepolitické združenie založené v súlade so zákonom č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov a to ako samosprávna profesijná organizácia združujúca fyzické a právnické osoby vykonávajúce špecifickú profesiu.

Rýchle správy